Goldux.com
english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   ZEC   Ripple   SolidtTrust Pay   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: Haslo:   
Keep me logged in Zapomniales hasla? | Rejestracja

Oplaty

Kazde zamówienie podlega obciazeniu stala oplata administracyjna 2 EUR / 2.5 USD.

Nasze oplaty sa obliczane wedlug ponizszej tabeli:

For better view please see fee table in new window.

Kalkulator oplat
-
Dowiedz sie o naszych oplatach za transakcje

Kwota:
Od:
do:

RESERVES

Bitcoin 85 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 25 ETH
Dash 25 DASH
BCH 25 BCH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
ZEC 15 ZEC
AdvCash USD $31,000
AdvCash EUR €200
Perfect Money USD $250,000
Perfect Money EUR €25,000
SolidTrustPay USD $320
Webmoney WMZ $60,000
Exmo USD $100,000
Payeer USD $9,000
Payeer EUR €3,900



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.09731.1533
LTC/USD76.5583.55
LTC/EUR70.477.09
LTC/BTC0.01340.0149
BTC/USD5422.575853.77
BTC/EUR4953.795430.74
ETH/EUR155.13170.7
ETH/USD169.8185.04
ETH/BTC0.02980.0331
ETH/LTC2.10832.3441
ETH/DASH1.33751.4783
DASH/EUR106.38116.85
DASH/USD120.33131.49
DASH/BTC0.02120.0235
DASH/LTC1.49841.6562

*rates are updated automatically